İletişim Bilgilerimiz
Hizmet Binası: Şirinevler Mh. Barbaros Cd. No:9 - Yol Tarifi
Teknik Hizmet Binası: Çobançeşme Mh. Sanayi Cd. No: 48 - Yol Tarifi
Çağrı Merkezi: 444 0 311
Belgegeçer (Faks): 441 94 91 - 441 94 84

Hesap Numaralarımız

Bizi Takip Edin

2020 YILI MAHALLİ İDARELER PERSONELİNİN GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SÖZLÜ SINAV İLANI

2020 YILI MAHALLİ İDARELER PERSONELİNİN GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SÖZLÜ SINAV İLANI

2020 YILI MAHALLİ İDARELER PERSONELİNİN GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SÖZLÜ SINAV İLANI

 

2020 YILI MAHALLİ İDARELER PERSONELİNİN GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SÖZLÜ SINAV İLANI

                                                                                                                                              Mahalli İdareler Personelinin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Yönetmelik hükümleri uyarınca yapılan yazılı sınavı kazanarak sözlü sınava girmeye hak kazanan ekli listede isimleri belirtilen personelin 2020 yılı unvan değişikliği sözlü sınavı 29.12.2020 Salı günü saat 11:00 da Başkanlığımız Ana Hizmet Binası 1.kat Encümen Odasında yapılacaktır.

Adayların sınavın başlamasından en az 15 (on beş) dakika önce sınava girecekleri salona gelmeleri zorunludur. Belirtilen süre içerisinde hazır olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

Adayların sınava kimlik belgeleri ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

Sınav sırası gelmeyen adayların salondan ayrılmaları yasaktır. Adayların salona; çağrı cihazı, cep telefonu, telsiz, radyo vb. haberleşme araçlarıyla, cep bilgisayarı, saat fonksiyonu dışında fonksiyonu bulunan saat vb. her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazlarla, silah vb. teçhizatla girmeleri yasaktır.

İlanen duyurulur. 22.12.2020

 

                                                                                                     Bahçelievler Belediye Başkanlığı

                                                                                                     İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

 

SÖZLÜ SINAVA GİRMYE HAK KAZANALARIN LİSTESİ

 

1.Derece Uzman  Kadrosu İçin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananların Listesi

  1. Erkan KOÇ
  2. Meliha DENLİ ŞEKER
  3. Gökhan ÖZKAYA
  4. Elif ÇAVGIN
  5. Kadir ŞAHİN
  6. Gülaçtı AKTAY
  7. Süleyman İSKENDER
  8. Nurhayat ÖZÇELİK
  9. Faruk RAMOĞLU

 

            1.Derece Tekniker Kadrosu İçin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananların Listesi

  1. Fatma BÖĞÜRCÜ

 

 

            5.Derece Tekniker Kadrosu İçin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananların Listesi

  1. Davut BALCAN

 

            1.Derece Mühendis Kadrosu İçin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananların Listesi

  1. Fatih KÖKSAL

 

1.Derece Mimar Kadrosu İçin Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananların Listesi

  1. Hüseyin ELMACI

 

 

 

2020-12-22